ورود به سامانه متخصصین


IMG

سامانه جامع مشاورین، تامین کنندگان و سازندگان با_املاک

سامانه متخصصین با_املاک؛ دریچه ای برای دیده شدن در صنعت ساختمان

هنگام ورود به سامانه متخصصین با_املاک ابتدا باید به عنوان متخصص و طراح در سامانه ثبت نام کنید. و اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، جنسیت و غیره را وارد نمایید.

و سپس حوزه ی فعالیت خود را انتخاب کنید و در حد ۲ یا ۳ خط اگر رزومه ی کاری دارید آن را وارد کنید.

فراموش نکنید لوگو یا عکس پرسنلی و کارت ویزیت خود را آپلود کنید.

بعد از ثبت نام در سامانه متخصصین با_املاک یک پَنِلی به اسم خودتان برای شما در نظر گرفته می شود و آیکون های زیر برایتان قابل مشاهده است.

سمینار ها و دوره های آموزشی

مناقصه ها و مزایده ها

ویرایش اطلاعات

آیکون شارژ پیامکی (این آیکون برای زمانی است که نیاز شود پیامکی برایتان ارسال شود)

آیکون فعال سازی واتسپ

و آیکون ثبت نمونه کار.

ثبت نمونه کار به این صورت است که طراح نمونه کارهایش را با توضیحات، در آیکون در نظر گرفته شده در سایت آپلود می کند. و پس از ثبت برای کارشناسان قابل مشاهده است که می توانند از آن ها استفاده کنند.

به طور مثال سامانه، متخصصین را به سازندگانی که پروژه های درحال ساخت دارند معرفی می کند.

سامانه متخصصین با_املاک چه قابلیت هایی دارد؟

گزارش عملکرد و امور مالی

گزینه ای است که امکان ثبت تمام اطلاعاتی که مورد نیاز هر خدمت است را به اعضای سامانه می دهد.

خدمات ارجاع شده

خدمات ارجاع شده خدماتی هستند که از سمت کاربر با توجه به حوزه ی فعالیتی که موقع ثبت نام انتخاب کرده است، ارجاع داده می شود و بعد از اینکه طراح مبلغ را پیشنهاد می دهد، ثبت می شود.

درخواست های سریع من

درخواست هایی هستند که متخصصین و طراحان ثبت می کنند تا در اسرع وقت بتوانند مواد و مصالح مربوط به پروژه کاری خود را پیدا کنند.

درخواست های ثبت شده در این قسمت پس از بررسی کارشناسان با_املاک برای تامین کنندگان مورد نظر ارسال می شود.

تامین کنندگان پس از دریافت پیام، قیمت و مشخصات محصول را برای کارشناسان با_املاک ارسال کرده و کارشناسان تمامی پیام ها را برای درخواست کننده جهت بررسی و انتخاب نهایی ارسال می نمایند.

از دیگر قابلیت های سامانه متخصصین با_املاک این است که اعضای ثبت شده در سامانه، دسترسی به تمامی پروژه های در حال ساخت استان دارند.

این دسترسی علاوه بر اینکه متخصصین را از پروژه های در حال ساخت آگاه می سازد می تواند راهی باشد برای ارتباط بین صاحبان ساختمان و متخصصین این حوزه.

مزیت این دسترسی این است که متخصصین هم می توانند با عضو شدن در سامانه و به واسطه با_املاک پروژه ای دریافت کنند و هم می توانند بصورت مستقیم پروژه دریافت کنند.

سامانه متخصصین با_املاک چگونه بین متخصص و کاربر رابطه برقرار می کند؟

فرض کنید کاربری یک کابینت ساز متخصص می خواهد و نیاز به یک طراح در این زمینه دارد.

از این رو با مراجعه به سامانه متخصصین با_املاک می تواند این خدمت را از سمت متخصصینی که در سایت هستند و ثبت نام را انجام داده اند، دریافت کند.

بعد از اینکه خدمت از سمت کاربر ثبت شد. کاربر درخواست خدمت می کند و با استفاده از یک سری اطلاعاتی که وارد می کند، آن درخواست به پنل متخصص ارجاع داده می شود.

متخصص بعد از اینکه این خدمت را ببیند، می تواند جواب دهد، که این خدمت با این مبلغ و طی این تعداد روز انجام می شود یا خیر.

و در آخر پیام متخصص قابل مشاهده در پنل کسی است که درخواست ثبت کرده است.

این اتفاق می تواند بین تمام طراح ها بیفتد.

یعنی اگر شخصی درخواست دکوراسیون داخلی در سامانه متخصصین با_املاک ثبت کند، این درخواست برای همه ی طراحانی که در حوزه ی دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند، ارسال می شود.

می توان گفت یک حالت رقابتی و مناقصه ای هم ایجاد می شود؛ چون هر کدام از متخصصین مبلغی را بنا به مهارت خودشان اعلام می کنند، و کاربر از بین آن ها می تواند یک طراح را انتخاب کند.  

پیام تایید کاربر برای طراح مورد نظر ارسال می شود.

طراح به محل پروژه می رود و پس از اتمام کار و در صورت رضایت کارفرما، امتیاز کارشناسان با_املاک را دریافت می کند و خدمت تمام شده جزو سوابق ایشان در سایت درج می شود.

 

نمایش بیشتر...