ورود به سامانه سازندگان


بااملاک

سامانه جامع مشاورین، تامین کنندگان و سازندگان با_املاک

سامانه سازندگان؛ کوتاه ترین فاصله بین سازندگان ساختمان و مشتریان

پیشرفت تکنولوژی، امکان دسترسی اکثر مردم به اینترنت و استفاده گسترده از شبکه های مجازی بسترهای مناسبی را به وجود آورده اند تا بازاریابی دیجیتالی و مدرن جای بازاریابی سنتی را بگیرد.

نتیجه این جایگزینی استفاده بسیاری از فعالان صنعت ساختمان سازی از فضای اینترنت برای دسترسی آسان تر و البته کم هزینه تر به مشتریان است.

ما نیز در با-املاک به عنوان یک سامانه و فروشگاه اینترنتی فعال در حوزه ساختمان بر آن شدیم که با معرفی سامانه هوشمند سازندگان، اطلاعات ساختمان های در حال ساخت را متناسب با تکنولوژی روز صنعت ساختمان و به صورت دقیق تر و گسترده ارائه دهیم.

این اطلاعات که به همت پرسنل حرفه ای گروه با-املاک به صورت تفکیک شده از لحاظ منطقه جرافیایی و همچنین مراحل ساخت ساختمان جمع آوری شده اند، در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برای بدست آوردن بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت کافیست اینجا کلیک کنید...

سامانه سازندگان با-املاک؛ انتخاب بهترین استادکاران ساختمانی

همه ما در هر کسب و کاری تمایل داریم تا با بهترین های آن حوزه آشنا شویم. صنعت ساختمان سازی هم مستثنی از این موضوع نیست و اکثر افراد بنا به نیازی که دارند دوست دارند استادکاران و سازندگان خوشنام این حوزه را بشناسند.

سامانه سازندگان با-املاک با توجه به اهمیت این امر راه اندازی شده و با تلاش پرسنل مجرب و حرفه ای اطلاعات سازندگان ساختمان را جمع آوری کرده و در اختیار کاربران قرار داده است.

عضویت در سامانه سازندگان چه مزایایی دارد؟

شما با عضویت در سامانه سازندگان قادرید کالا و خدمات خود را به تمامی سازندگان و کارفرمایان سطح کشور معرفی کنید و کسب و کار و خدمات خود را در فضای اینترنتی ببینید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که سامانه سازندگان همان بازار هدف اکثر تامین کنندگان محصولات و خدمات ساختمانی است.

در نتیجه استفاده از این اطلاعات علاوه بر کاهش هزینه ها و زمان، راندمان مجموعه تان را در مدت کوتاهی افزایش خواهد داد.

با عضویت در پنل سازندگان، این امکان برای سازنده مهیا می شود که بتواند خرید آسان و سریع انجام دهد دقیقا با همان نوع مصالحی که می خواهد.

فرایند به این صورت که اعضا درخواست خود را داخل پنل ثبت می کنند و کارشناسان با_املاک با او تماس می گیرند و ظرف دو ساعت برای شان استعلام های لازم را گرفته و مواد را آماده می کنند.

یا می توانند به صورت مناقصه، درخواست شان را برای تمام تامین کننده ها ارسال کنند. و تامین کننده ها نیز با توجه به حجم و تعداد و تاریخ تحویل، یک قیمتی را اعلام می کنند و فرد تصمیم می گیرد که از کدام خریدار و به چه صورت خرید کند.

امکان دیگری که به سازنده در پَنِل داده می شود این است که بتواند تمام نقشه ها، پروانه، پایان کار، دستور نقشه و نقشه معماری خود را در سایت بارگذاری کند و همیشه تحت وب در اختیارش باشد. در این صورت دیگر نیازی نیست حتما مدارک همراهش باشد، کپی بگیرد یا در گوشی به دنبال عکس مدارک باشد.

همچنین سازنده این امکان را دارد تا نقشه ها را تحت وب بارگذاری کند تا همه جا همراهش باشد و به آن ها دسترسی داشته باشد.

در واقع سامانه سازندگان با_املاک به این صورت است که سازنده برای هر پروژه این امکان را دارد نقشه ها و مدارکی که نیاز دارد را داخل همان پروژه بارگذاری کند.

و در اصل می توانیم بگوییم سامانه این قابلیت را دارد تا سازنده تمام پروژه هایش را در داخل پنل آن ثبت کند. عمل ثبت کردن می تواند توسط خود سازنده یا توسط کارشناسان تامین کننده های پروژه هایش انجام شود.
از دیگر مزایای سامانه سازندگان با_املاک این است که سازنده در هر پروژه می تواند تمام استاد کارهایی که در پروژه اش کار می کنند را ثبت کند و همراه خود داشته باشد و همیشه بداند کدام استاد کارها برایش کار کرده اند.

بعلاوه به اطلاعات تماس بسیاری از استاد کارها به صورت جداگانه دسترسی دارد؛ چه آن هایی که برایش کار کرده اند و چه آن هایی کار نکرده اند.

سازنده می تواند هر استاد کاری را که با او کار می کند، در پنل پروژه ی خود ثبت کند. تا بعدا او را راحت تر پیدا کند.

و یا هر استاد کاری را، در مهارت و حرفه ای خاص در پَنِل خود سرچ کرده و در صورت ثبت بودن اطلاعاتش با او تماس حاصل نماید.

سازنده همچنین می تواند با ثبت هر پروژه، تمام هزینه های مخصوص به همان پروژه را نیز ثبت کند و یک برآورد کلی از هزینه های هر پروژه به صورت جداگانه داشته باشد.

در پنل سازندگان با_املاک، این امکان به سازنده داده شده تا از آخرین قیمت به روز مصالح باخبر شود.

و همین طور مناقصات و مزایده هایی که در سطح استان برگزار می شود، در اختیارش قرار داده شود. که در صورت لزوم و نیاز در آن شرکت کند.

مهم ترین قسمت سامانه سازندگان با_املاک این است که سازنده می تواند هر کدام از پروژه های در حال ساخت خود را از ابتدا تا پایان کار (تحویل به مشتری) در سایت یا توسط مشاور املاک مورد نظر خودش، در پنل مشاور املاک ارجاع داده و توسط آن مشاور املاک به فروش برسد یا پیش فروش شود.

یا به عنوان پیش فروش در صفحه اول سایت (در آگهی های پیش فروش) نمایش داده شود. که موجب سرعت بخشیدن به کار شده (اینکه کدام پروژه را به چه صورت می خواهد بفروشد) و می تواند برای مشاور املاک مورد نظر و سایت تامین کننده، بارگذاری کند.


مطلب پیشنهادی: سامانه تامین کنندگان با-املاک؛ دسترسی به بهترین تامین کنندگان صنعت ساختمان

چگونه در سامانه سازندگان عضو شویم؟

در این سامانه امکان ثبت سازنده برای یک پروژه و گزارشات مرحله سازندگان در ارتباط با پروژه و همچنین تکمیل دفترچه راهنمای ساختمان و چاپ شناسنامه ملکی وجود دارد. برای دسترسی به سامانه سازندگان کافیست که آدرس www.baamlak.ir/LoginManufacture را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید که با انجام اینکار صفحه ورود به سامانه ظاهر می شود.

در صفحه ورود امکان ثبت درخواست سازنده، پیگیری درخواست سازنده، بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت و دسترسی به لیست سازندگان وجود دارد.

برای ورود به سامانه، کاربران می توانند با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که به آن ها اختصاص داده شده اقدام نمایند.

پس از ورود به سامانه با توجه به اینکه کاربر سازنده زیرصلاح، ناظر، طراح، مدیر سیستم و یا کارشناس باشد بنا به سطوح دسترسی که برای او تعریف شده است می تواند به امکانات سامانه هوشمند سازندگان دسترسی داشته باشد.

با ورود به سامانه صفحه ای ظاهر می شود که شامل نوار منو، لیست پروژه ها در سه گروه در حال ثبت، در حال اجرا و پایان یافته و همچنین چندین آیکون جهت دسترسی به پروفایل و امکانات جانبی سامانه وجود دارد.

پروژه های در حال ثبت پروژه هایی را نشان می دهد که ثبت آن ها در جریان است.

پروژه های در حال اجرا لیست پروژه هایی را نشان می دهد که عملیات ساخت آن ها در جریان است. برای ثبت و رویت گزارشات مرحله ای، خروج از ظرفیت و تعویض سازنده، کاربران می توانند از این بخش استفاده کنند.

و در بخش پروژه های پایان یافته، اطلاعات پروژه هایی که عملکرد ساخت آن ها به پایان رسیده است مشاهده می شود.

 

نمایش بیشتر...