ورود به سامانه مشاورین املاک


بااملاک

سامانه جامع مشاورین، تامین کنندگان و سازندگان با_املاک

سامانه مشاورین با_املاک؛ کوتاهترین فاصله بین مشاورین املاک و مشتریان

سامانه مشاورین املاک یکی از سرویس های ویژه ای است که سایت با_املاک در اختیار مشاوران املاک قرار می دهد.

این سامانه به تفکیک در اختیار مشاوران املاک قرار می گیرد؛ یعنی هر یک از مشاورین املاک سطح شهر می توانند با ثبت نام در سامانه مشاورین املاک سایت با_املاک یک پنل در اختیار داشته باشند.

پنل سامانه مشاورین با_املاک شامل درج آگهی ها، نیازمندی ها، آگهی پیش فروش، خواهان ملک و درباره مشاور املاک است.

و هر مشاور املاک با ثبت نام در سایت و دسترسی به پنل می تواند فایل های خرید، فروش، رهن و اجاره را در پنل خود درج کند. این فایل ها که در صفحه پروفایل شخصی املاک قرار می گیرد قابل نمایش برای متقاضیان ملک است.

در نتیجه می توان گفت این سامانه یک پل ارتباطی همیشه در دسترس میان متقاضیان املاک و مشاورین املاک است.

سرعت بخشیدن و کاهش بی دقتی در انتخاب ملک مورد نظر به ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان از سوی مشاورین املاک، کمک می کند.

قابلیت های سامانه مشاورین با_املاک را بهتر بشناسیم

از بخش های این سامانه همانطور که در بالا اشاره کردیم می توان به آگهی ها، درباره ما، نیازمندی ها، خواهان ملک و آگهی پیش فروش اشاره کرد.

آگهی ها

یکی از بخش های سامانه مشاورین با_املاک آگهی ها است.

در واقع این سامانه به گونه ای طراحی شده تا مشاورین املاکی که ثبت نام کرده اند و به پنل اختصاصی خود دسترسی دارند بتوانند آگهی های خرید، فروش، رهن و اجاره املاک را به اشتراک گذارند تا هم مشتریان و هم دیگر مشاورین املاک از آن ها استفاده کنند.

در این قسمت مشاورین املاک می توانند اطلاعاتی نظیر سال ساخت ملک، منطقه ای که ملک در آن قرار دارد(استان، شهر، خیابان،...)، متراژ ملک، قیمت ملک و امکانات ملک مورد نظر مانند پارکینگ، آسانسور، انباری، استخر و ... را درج کنند.

نیازمندی ها

یکی دیگر از بخش های سامانه مشاورین املاک سایت با_املاک، نیازمندی ها است. در این قسمت تمامی مشاورین املاک ثبت نام شده در سامانه می توانند نیازمندی های خود را ذکر کرده و با دیگر همکاران مشاور املاکی خود به اشتراک بگذارند.

بخش نیازمندی های سامانه تنها برای مشاورین املاک قابل رویت است و مشتریان به این قسمت دسترسی ندارند.

مطلب پیشنهادی: سامانه سازندگان با_املاک؛ دسترسی به جامع ترین اطلاعات سازندگان املاک صنعت ساختمان

خواهان ملک

خواهان ملک یکی دیگر از قابلیت های سامانه مشاورین املاک سایت با_املاک است که مختص مشتریان است.

در واقع مشتریان با ثبت اطلاعات دقیق ملکی که مدنظرشان است چه رهن و اجاره و چه خرید و فروش در این قسمت و ارسال این اطلاعات ثبت شده برای تمامی مشاورین املاک عضو شده در سامانه در کمترین زمان ممکن می توانند ملک مورد نظر و یا مشتری مطلوب خود را پیدا کنند.

آگهی پیش فروش

آگهی پیش فروش یکی دیگر از بخش های سامانه مشاورین با_املاک است که شامل آگهی های مربوط به ساختمان های نیمه کاره و پیش فروش است.

و مشاورین املاک با ثبت آگهی های پیش فروش در سامانه هوشمند مشاورین املاک سایت با_املاک می توانند آن ها را به مشتریان خود معرفی کنند.

مزیت ثبت نام در سامانه مشاورین با_املاک

با ثبت نام مشاورین املاک در سامانه هوشمند مشاورین با_املاک، شناسه ای به آن ها تعلق می گیرد که شامل یک QR Code است.

مزیت QR Code اختصاصی سامانه مشاورین املاک این است که هر فرد دارنده کد، با اسکن آن می تواند مستقیماً وارد پنل خود شود و آگهی های لازم را ثبت کند.

سپس مشتری با اسکن کد اختصاصی مشاور املاک مد نظر خود وارد پنل مربوطه می شود و تمام آگهی های ثبت شده آن را می بیند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مشاور املاک نیست.

 

نمایش بیشتر...