طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی داخلی و دکوراسیون

ثبت خدمت در این سرویس

33991273 - 028

 دکوراسیون در لغت نامه فارسی به معنی آراستن، چیدمان و مرتب کردن است. اکثر ما ابتدا فکر می کنیم دکوراسیون داخل منزل، کاری ساده و کاملا سلیقه ای است. اما این امر یک تصور غلط است؛ زیرا طراحی دکواسیون داخلی منزل یکی از اساسی ترین ویژگی های یک منزل است که بدون شک با آگاهی و اجرای مناسب آن ها می توان علاوه بر زیباسازی خانه، فضای کاربردی تر و مفیدی را برای  اعضای خانواده ایجاد کرد.

همچنین وسایل داخلی خانه باید طوری با یکدیگر هماهنگ باشند تا باعث افزایش زیبایی و دلنشین شدن فضای خانه شوند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با فضای کوچک

دکوراسیون منزل کوچک بسیار ظریف تر و حساس تر می باشد؛ چرا که علاوه بر زیبایی باید فضای بهینه هم برای افراد خانه ایجاد کرد. بنابراین فضای داخلی آن باید به صورت هنرمندانه بهینه سازی شود.

در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، به دلیل ایجاد هماهنگی بین رنگ ها و اجزای داخلی و اثاثیه منزل، فضای خانه بسیار آرامش بخش و زیباتر می شود.

برای اینکه طراحی دکوراسیون داخلی منزل با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان؛ بهترین نتیجه را در تغییرات فضای منزل داشته باشد باید آگاهی خود را در این زمینه بالا ببریم.

عوامل موثر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب مبلمان در دکوراسیون منزل کوچک بسیار مشکل است و در عین حال بسیار حائز اهمیت است. زیرا مبل ها در اکثر دکوراسیون داخلی خانه ها  استفاده می شوند و جزو وسایل بزرگ بشمار می آیند. پس باید در انتخاب آن ها دقت زیادی داشته باشیم تا هماهنگی بی نظیری با اجزای دیگر منزل مثل پرده ها، رنگ داخلی، فرش ها و ... داشته باشند.

یکی دیگر از وسایل دکوراسیون داخلی، قاب عکس ها و قاب های هنری و تزئینی است که متناسب با فضای خانه، سلیقه و روحیه افراد است. بنابراین هر تابلویی که برای زیبایی دکوراسیون خانه انتخاب می کنیم بهتر است هماهنگ با سایر قسمت ها باشد.

یکی دیگر از پارامترهای بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی، نورپردازی و روشنایی است.

نور پردازی به رنگ نور و تناسب آن با سلیقه و روحیه افراد و به کاربری آن قسمت از خانه مربوط می شود.دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب یکی از بخش های مهم دکوراسیون داخلی است. زیرا برای استراحت کامل و رهایی از تنش های روزمره از این قسمت خانه استفاده می شود.

بنابراین دکوراسیون داخلی اتاق خواب برای ایجاد فضای آرامش بخش و بهینه بسیار اهمیت دارد.

سرویس خواب ها، پرده اتاق خواب، کاغذ دیواری، کمد دیواری، رنگ اتاق خواب و نور پردازی کافی از جمله عوامل موثر در طراحی دکوراسیون اتاق خواب هستند.


دکوراسیون پذیرایی 

دکوراسیون پذیرایی، یک قسمت قدرتمند از خانه برای نشان دادن سلیقه و روحیه شما به دیگران است. امروزه چه در خانه های کوچک و چه خانه های بزرگ، اتاق نشیمن و پذیرایی عموما یکی هستند. بنابراین بیشتر باید به طراحی و دکوراسیون پذیرایی به جهت زیبایی در و در عین حال راحتی آن پرداخت.

از عوامل موثر این قسمت به طور عمده می توان اشاره کرد به: مبل خانگی و پرده ها، باربیکیو، تابلوهای عکس هنری، مجسمه ها و گلدان آویز، فرش ها، نور پردازی، رنگ سقف و دیوارها و آینه کاری.

پس انتخاب این وسایل، چیدمان شان و هماهنگی بین آن ها همگی نیازمند یک گروه متخصص و با تجربه است.

با_املاک شرکتی فعال در حوزه صنعت ساختمان سازی است که بیش ازده ها مهندس معمار و طراح دکوراسیون در آن مشول به فعالیت هستند. و طراحی دکوراسیون داخلی منزل یکی از فعالیت های طراحان ما در با_املاک است.