مقالات

خانه مقالات
قیمت ابزار بنایی و نقاشی
1 ماه پیش نویسنده : مدیر محتوا

در این روزهایی که بازار در آشوب و تلاطم است یقینا دغدغه همه ی ما گرانی و قیمت های سر به فلک کشیده است اما چه می شود کرد؟ تمام کاری که از دست ما برمی آید انتخاب کالایی است که ارزش این هزینه های گزاف را داشته باشد.

شاید هنر تنها چیزی باشد که ارزشش را با پول نمی توان سنجید و قیمت ابزار بنایی و نقاشی، غلتک و قلمو، ابزار و وسایل نقاشی هر قدر هم باشد از همان چیزهایی است که به لذت اش می ارزد.

قیمت ابزار بنایی و نقاشی تا چه اندازه مهم است؟؟؟

شاید این سوال در ذهن پیش بیاید که هنر با ابزار الات چه رابطه ای دارد، ولی کاملا مشخص است که بنایی و نقاشی فارغ از بحث کاری و درآمد، هنر به حساب می آیند و پرداخت هزینه معقول برای خرید ابزار نقاشی و بنایی قطعا به پیشبرد کار و رسیدن به نتیجه مطلوب کمک خواهد کرد.

یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید ابزار نقاشی و وسایل بنایی انتخاب صحیح ابزار می باشد. و وظیفه تولید کنندگان و فروشندگان این ابزارآلات این است که مصرف کنندگان را تا حد مطلوبی با این ابزار آشنا ساخته و کاربرد آن را به آن ها معرفی کنند.

در ادامه این مطلب سعی شده است که تا حدی نیاز مصرف کنندگان در نظر گرفته شود و علاوه بر قیمت ابزار و وسایل نقاشی و همچنین وسایل بنایی، این ابزار به صورت سطحی معرفی گردد تا خریداران این ابزار بتوانند با رجوع به مطالب، ابزار مورد نیاز خود را یافته و با بهترین هزینه، بهترین انتخاب را داشته باشند.

این نکته بسیار حائز اهمیت است که فروشندگان حرفه ای ابزار آلات ساختمانی، با شناسایی نیازهای خریداران خود، بهترین گزینه ها را در اختیار آنها قرار دهند و صرفا هدف از ارائه کالا فروش آن نخواهد بود.

بدین ترتیب مصرف کنندگان نیز با پرداخت بهترین گزینه از نظر قیمت ابزار بنایی و نقاشی، بهترین ابزار را نیز در اختیار خواهند داشت که در پیشبرد کار و حاصل شدن بهترین نتیجه بسیار کار آمد خواهد بود.

در ادامه به معرفی جزئی ابزار آلات مورد استفاده در نقاشی و بنایی پرداخته ایم که در آن سعی شده است در حد امکان ابزار آلات معرفی و دسته بندی گردند. استفاده از این لیست قطعا در یافتن گزینه مناسب برای خرید مفید خواهد بود.

انواع ابزار بنایی و نقاشی

انواع مختلفی از ابزار بنایی و نقاشی در بازار موجود است که بیل و کلنگ، غلتک، قلموی نقاشی و فرغون نمونه ای پرکاربرد از این ابزارها هستند.

همه این ابزارها در نقاشی ساختمان و بنایی به یک اندازه کاربردی و حائز اهمیت هستند.

در ادامه به طور مختصر به بررسی تعدادی از پرکاربردترین ابزار بنایی و نقاشی ساختمان پرداخته ایم:

انواع کلنگ

کلنگ یک ابزار دستی فلزی است که معمولا دارای دو سر می باشد و برای حفاری و خرد کردن استفاده می شود .

کلنگ دو سر، کلنگ مقنی و کلنگ فایبر گلاس از انواع پرکاربرد کلنگ در صنعت ساختمان سازی هستند. 

فرغون

فرغون یا چرخ دستی که در افغانستان به نام کراچی نیز یاد می‌شود وسیله نقلیه دستی است که معمولاً دارای یک چرخ است و توسط یک نفر و به‌ وسیله دو دسته کوچک که به ‌همین منظور در آن تعبیه شده، هدایت می‌شود.

از انواع فرغون می توان به فرغون لوله ای، فرغون پروفیلی، فرغون لوله ای/پروفیلی بالا بردار اشاره کرد.بیل و انواع آن

بیل دستی ابزاری برای حفر، برداشتن و جابجا کردن موادی مانند خاک، زغال ‌سنگ، شن، برف، ماسه و آسفالت است.

بیل ساده همان بیل هایی که همه ما با آن آشنایی داریم و در تمام فروشگاه های ابزار آلات به وفور یافت می شود و شناخته شده ترین نوع بیل می باشد. بیل گردن بلند، بیل پارویی و بیلچه از دیگر انواع پرکاربرد بیل بشمار می آیند.

قلموی نقاشی

قلمو یکی از ابزارهای اصلی نقاشی یا رنگرزی است. این ابزار نقاشی در انواع مختلفی مانند قلموی سرکج، قلموی چابک یا برایت، قلموی تخت، قلموی زبان گربه ای یا فیلبرت، قلموی واش، قلموی تک ضربی، قلموی لاینر، قلموی فن یا بادبزنی و قلموهای دکوراتیو یا رنگ آمیزی ساختمان تولید و به فروش می رسد.خرید ابزار بنایی و نقاشی

با_املاک فروشگاه اینترنتی فعال در حوزه ساختمان سازی انواع ابزار بنایی و نقاشی ساختمان را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می نماید. همچنین جهت اطلاع از قیمت ابزار بنایی و نقاشی ساختمان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

املاکین

+159

سازندگان

+12

تامین کنندگان

+18

اعضا

+11

استادکاران

+53

متخحصصین

+4

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه با_املاک می باشد.